У петак 19. јуна 2026. године, служен је парастос 12. година од упокојења бившег пароха наше цркве протојереја-ставрофора Жарка Аничића. Парастос је служио протојереј-ставрофор Слободан Аксентић, а саслуживали су му протојереј–ставрофор Јован Милановић, јереји Михаило Рапајић и Милован Парезановић. Присутни су били поред свештеника и ђакона из нашег братства и чланови најуже породице Аничић.
Текст и фотографије: прота Драган Предић.